Кадър и видео Фейсбук/ U.S. Embassy Sofia
Посланикът на САЩ в България направи нещо, което би зарадвало всеки българин в днешния ден. Американското посолство у нас публикува поздравление по повод 24 май под формата на видеоклип на страницата си във Фейсбук.
В него посланик Херо Мустафа отправи поздрав на български език. Във видеото приветствия отправят също пресаташето на посолството на Съединените щати в София Питър Вандеруол и заместник-посланикът на САЩ в България Джъстин Фридман.
"Честит Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност!", написаха от дипломатическата мисия на САЩ в София, пише Novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37
Затвориха четирите московски летища
Дата: 22/06, 07:30
Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 22/06, 07:24
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14