Приготви тялото и гардероба си за лятото!


Дата: 28/05, 08:00

Бавно се завръщаме към нормалния начин на живот и ежедневните активности. Лятото наближава, а пролетта е перфектният сезон да влезем във форма и да се настроим за топлите месеци. Време е да отделим повече внимание на тренировките и извайването на силуета, който искаме да разхождаме по плажа. 

 

Ако не си падаш по активния спорт, започни с малки стъпки. Не започвай с драстични диети и тежки упражнения. Замести по-тежката храна с продукти с повече витамини, приемай по-голямо количество вода и отделяй достатъчно време за сън. Това е добър старт за промяна към по-добър лайфстайл. 

 

През пролетта пазарите и кварталните магазини са добре заредени с пресни плодове и зеленчуци и не е трудно да ги включим в ежедневното си меню. Замени чипсовете и солетите с нарязани по дължина моркови и чушки с дресинг от йогурт. 

 

Движението е от особено значение. Разходка в парка или тичане са чудесна идея за раздвижване навън. Ако търсиш перфектния екип за спорт, огледай се за подходящи дамски тениски от комфортна и лека материя. 

 

Важно е да бъдем физически активни редовно. Независимо дали изкачваме стълби по няколко пъти в офиса или избираме групови занимания, които ни мотивират допълнително. 

 

Ако имаш деца, това може да е дори още по-лесно. Можеш да ги включиш в своите спортни занимания, ако те го позволяват, и да им създадеш усещане за еуфория и състезателен дух. 

 

Ако обичаш да плуваш, избери басейн, който позволява посещения в удобно за теб време 3-4 пъти в седмицата. Ще се чувстваш едновременно по-ободрено и релаксиращо. 

 

Ако нямаш възможност да спортуваш регулярно е добре наистина да наблегнеш на по-здравословния цялостен лайфстайл. Упражненията у дома също са добър източник на тонус.   

 

И когато моментът за море настъпи, се огледай за малките удоволствия като чифт дамски сандали от Fashion Days. 


*публикация

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Евгени Димитров става на 57 години
Дата: 20/01, 19:10

Райчев: Недовършеният протест от 2020 година духа в гърба на Радев
Дата: 20/01, 19:04

Готвят протест срещу Сарафов във Варна утре
Дата: 20/01, 19:031 Коментар

Изключват хипотезата за саботаж при жп катастрофата в Андалусия
Дата: 20/01, 18:56

21-годишен младеж си плати сметката за вода с фалшиви 100 евро
Дата: 20/01, 18:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия