Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър Нова Тв
Ако наистина има подмяна, а не промяна в служебния кабинет, много скоро ще ни видите на площада. Така Арман Бабикян коментира пред Виктор Николаев в Нова Тв дали служебният кабинет е политически и тип "Орешарски".
Калинките на ГЕРБ вече 12 години са накацали, затова ги махат. Тук става въпрос за корупция, свързана с личности. Нормално ли е например г-н Уручев от ГЕРБ три години да е евродепутат и в същото време да е в Съвета на директорите на АЕЦ "Козлодуй". Не виждам, обаче чистка в такива мащаби, в които трябва да бъде. В другите държави е достатъчно да загубиш доверие, за да си тръгнеш. При нас, вместо да си вземат кашончетата от бюрцата и да си тръгнат, хората на ГЕРБ излизат в отпуск за 4-5 месеца. Това е феодалното управление на ГЕРБ, каза още Арман Бабикян.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Заркова: Сарафов и Гешев заявиха, че не искат да стават главни прокурори, но това не е концерт по желание - така работи мафията
Дата: 10/05, 19:18
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 19:10
Гьоко Хаджиевски: Заслужихме победата
Дата: 10/05, 19:03
Домусчиев: Еврото не е причина за инфлацията, 19 % увеличение на паричната маса спрямо 9 % увеличение на производителността
Дата: 10/05, 19:01