Иванов: В ДПС отдавна са знаели какво се готви за Пеевски. Ако този проговори, знаете ли какво ще стане?


03/06/2021, 18:01

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: БТВ

"Просълзих се от това как Борисов си говорил с Пеевски за развитието на регионите. Сигурно е ставало дума за Автомагистрали, за реда от строителни фирми около Пеевски". Така коментира Христо Иванов днешните думи на бившия премиер за отношенията му с Делян Пеевски.

"В следващите дни колегите от БОЕЦ ще предприемат протестни действия и ние ще ги подкрепим докато докато Гешев не се разкара. Ние няма да превземаме Съдебната палата, а искаме да си върнем превзетата държавност от тези корумпари. Това трябва да го направим, защото става дума за нашата чест като нация", заяви още той.

Иванов смята, че в партията, от която Делян Пеевски беше депутат, отдавна са знаели за готвените санкции от Държавния департамент на САЩ.

"Отдавна ДПС е знаело какво се готви и се опитваха да му изчистят... Защото ги държи с пари и ги държи с компромати. Защото този сега, ако започне да приказва, твърде уплашен, знаете ли какво ще стане? Той вече няма какво да губи", заяви Иванов в предаването "Лице в лице" по БТВ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07

Засякоха варненец да шофира дрогиран по крайбрежната алея
Дата: 11/05, 13:06

Силни гръмотевични бури и градушки удрят България в следващите часове
Дата: 11/05, 12:53

Новият министър на икономиката спря всички плащания от дъщерни дружества и обществени поръчки
Дата: 11/05, 12:41

Иран поиска край на войната и освобождаване на активите си
Дата: 11/05, 12:402 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия