Редактор: Александър Дечев
e-mail: [email protected]
Кадър: "Нова телевизия"
Шоуменът Влади Априлов се пошегува с идването на европейския прокурор Лаура Кьовеши. В предаването "Пресечна точка" по "Нова телевизия" той заяви, че знае къде румънката ще проведе среща.
"Това ще стане в кемпер близо до палатките. Всъщност, тя дойде ли, защото всички говорят, че идва, идва, идва. Признавам си, че мислех, че тя е унгарка. После видях, че тази бивша баскетболистка е имала сериозна кариера", каза Априлов.
Политологът Стойчо Стойче също коментира идването й: "Предполагам, че Кьовеши за да дойде толкова скорострелно в България има проблем с правенето на своя екип. Знаете, че имаше проблеми с прокурори от България".
"Ние сме първата държава, в която тя идва. Чудя се защо, сигурно има връзка със санкциите по "Магнитски". Обикновено злоупотребите са с европейски средства. Защо в Германия като войници ще си вършат работата и ще вадят пари, за да могат такива държави като нас да злоупотребяват. Че доскоро и Румъния беше така. Кьовеши ще се срещне и с протестиращи. Интересно ми е какво ще си кажат", коментира пък журналистката Искра Ангелова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Давид Иванов спечели Световната купа във Варна
Дата: 09/05, 17:07
Задържаха трима души за побой в столицата
Дата: 09/05, 17:00
„Росатом“ заяви готовност да развива ядрени проекти в България, Унгария и Словакия
Дата: 09/05, 16:52
Автомобил излезе от пътя близо до мястото, на което загина Сияна
Дата: 09/05, 16:42
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30