Байдън се изгубил в Лондон


13/06/2021, 15:05

Кадър БНТ

Засякоха американския президент да търси съпругата си в лондонски ресторант.

След като преди време американският президент Джо Байдън неколкократно се спъна и падна по стълбите на правителствения самолет, сега отново изпадна в комична ситуация. Лидерът на САЩ случайно влезе в ресторант по време на срещата на върха на Г-7, където в същото време журналисти докладваха за събитието, пише novinite.bg.

Във видеоклип, публикуван в социалните мрежи, репортери забелязаха, че Байдън не е там, където трябва да бъде, но президентът на САЩ излезе на терасата на ресторанта. Той започна да се оглежда наоколо, вероятно търсейки да види съпругата си Джил, която по-късно се появи на другата страна на ресторанта и го повика да отиде при него.
Журналистите, макар и изненадани от появата му, не пропуснаха възможността да го попитат как върви срещата на върха, а той отговори: "Много добре".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Цените на горивата у нас започнаха да падат
Дата: 07/07, 07:56

Въвеждат нови правила за Околовръстното в Пловдив
Дата: 07/07, 07:54

Украйна изстреля над 430 дрона към Москва
Дата: 07/07, 07:47

Петролен танкер е ударен със снаряд край бреговете на Оман
Дата: 07/07, 07:36

Бюджетът влиза за разглеждане в парламента
Дата: 07/07, 07:31

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия