Снимка: "Инстаграм", Кристиан Ериксен
Колабиралият по време на мача с Финландия датски национал Кристиан Ериксен публикува в профила си в "Инстаграм" първа снимка от болницата, където минава серия от изследвания.
В 42-ата минута на мача между Дания и Финландия той получи сърдечен арест и припадна на терена, което наложи да бъде реанимиран с дефибрилатор още на място.
poster
„Здравейте всички. Гоелми благодарности за вашите хубави и невероятни поздрави съобщения от целия свят. Това означава много за мен и семейството ми“, написа Ериксен в Instagram.
“Добре съм – при тези обстоятелства. Все още трябва да премина през някои прегледи в болницата, но се чувствам добре”, добави той.
„Сега ще развеселя момчетата от отбора на Дания в следващите мачове. Играйте за цяла Дания“, написа още Кристиан Ериксен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 15:20
ДБ: Ще изискваме прозрачност и прецизност при избора на членове на ВСС
Дата: 10/05, 15:01
Спартак (Варна) 1:1 Славия в началото на двубоя
Дата: 10/05, 14:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 14:50
Шофьор спря за да помогне на паднал моторист, но предизвика верижна катастрофа край Благоевград
Дата: 10/05, 14:40