снимка Булфото
Купих офисите за над 750 000 лева в София чрез нормална търговска практика, а парите са от кредит. Всичко е проверимо и може да се провери, коментира Владислав Горанов пред Нова телевизия.
Пред bTV бившият финансов министър потвърди становището си: "Сделката е финансирана от търговската дейност на компанията и търговски кредит". Сделката на дружеството му "Трилема Кансълтинг" е вписана в Имотния регистър. Договорът за покупката е сключен на 27 май тази година. Имотите са на бул. "Цариградско шосе" в София, обобщава plovdiv24.bg.
Единият е описан като офис с площ от 145 кв.м, а вторият - като учебна занималня с приблизително същата площ - 136 кв.м. Припомняме, че Владислав Горанов беше начело на Министерството на финансите през второто и третото правителство на ГЕРБ до 24 юли миналата година.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 630 ракети срещу градушките са изстреляни за денонощие
Дата: 12/05, 11:46
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 11:40
Путин отиде с кола до хотел в Москва, за да вземе своя учителка на вечеря
Дата: 12/05, 11:37
Аварии оставиха много хора без вода във Варна
Дата: 12/05, 11:37
Община Варна обяви конкурс за началник на отдел „Образование“
Дата: 12/05, 11:32