снимка: Булфото
Вчера официално беше потвърдено, че от 1 юли за автомобили отваря още един пункт на границата с Гърция - "Илинден-Ексохи".
Традиционно, през лятото в почивните дни се образуват опашки на границата с Гърция. Тестовете за коронавирус от страна на гръцките власти допълнително създаваха забавяне за туристите през последните дни.
Тази сутрин трафикът в посока Гърция отново е интензивен - около 3-4 км е опашката от автомобили, предава БНТ.
Създадена е организация от полицейските власти за пропускане на по около 25-30 автомобила.
Около час се чака на опашката, споделиха пред БНТ пътуващи към южната ни съседка. Хората допълниха, че вече са свикнали с чакането на границата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар