Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър Фейсбук/бТВ
Скандал се разрази между вътрешния министър и депутат на ГЕРБ в Народното събрание. Бойко Рашков говореше от парламентарната трибуна и когато каза, че ще представи доказателства, че се подслушвани журналисти, към него бе отправена реплика от страната на Тома Биков.
Тогава Рашков се обърна назад към Ива Митева с думите: Г-жо председател, прието ли е да бъда репликиран от място? Митева отговори кратко: Не.
В следващия момент Тома Биков стана от стола си и тръгна да напуска залата.
Докато излизаше от нея, Рашков продължи: Това е културата на някои депутати, за голямо съжаление, която се вижда от абсолютно всички. Подобно арогантно поведение ние наблюдавахме много активно през 95-та, 6-а, 7-а година, когато в нашата страна имаше едни групировки силови, които малтретираха хората. Тяхното поведение беше подобно арогантно, както и сега тук в залата някои си позволяват за голямо съжаление.
Изявлението на Рашков бе бурно аплодирано от много депутати от партиите на протестите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар
Мартин Димитров: Когато министрите не са ярки фигури, повече власт отива в премиера
Дата: 09/05, 20:471 Коментар
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 20:40
Илиан Илиев: Получи се не много красив, но пък оспорван мач
Дата: 09/05, 20:35
Предлагат Столичната община да придобие скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Дата: 09/05, 20:28