Булфото, архив
Тежко престъпление в Пловдив. Мъж на видима възраст около 40 години е бил наръган няколко пъти на Бунарджика, съобщи "Марица".
Трагедията е станала около полунощ. В полицията е получен сигнал за окървавено тяло на хълма. На място светкавично пристигнали линейка и полиция. Мъжът бил все още жив. Полицаите и медиците установили, че става въпрос за наръгване.
Транспортирали ранения в болница за оказване на спешна медицинска помощ. Там обаче починал в резултат на пробождането с нож, допълва "Марица".
Все още не е ясно каква е причината за трагедията. Една от версиите е нападение, а друга е спречкване и скандал с познат на жертвата човек.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54
България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53
Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 20:30