снимка Тихомир Тодоров, читател на "Петел"
Кризата с извозването на сметта във Варна става все по-очевидна. След публикации на "Петел" по темата, към редакцията ни се отправят нови и нови сигнали за планени от смърдяща битова смет, която стои с дни.
Този път кадрите са от Цветния квартал. Грозната гледка е само на метри от най-голямата гордост на кмета Иван Портних и последното правителство на ГЕРБ и Бойко Борисов - новата част на бул. "Левски". Както се вижда от кадъра на читателя ни Тихомир Тодоров, ако продължавата да се трупат все така, боклуците могат да стигнат и до новия път, за който се твърди, че е един от най-скъпите в Европа.
"Изпращам ви снимков материал, да видят хората за какво става въпрос, но най-вече управниците ни. Не е нормално да живееш в такава мизерия, улици, всичко е заринато с буклуци и никой не взима решение!", пише възмутеният варненец.
Не е нормално да живееш в такава мизерия, улици всичко е заринато с буклуци, и никой не взима решение!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Отстраниха директора на НДК
Дата: 25/06, 15:40
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 15:40
Жена е била заключвана и тормозена в продължение на над една година
Дата: 25/06, 15:32
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 15:30
Стоичков изгледа победата на Бразилия в компанията на куп легенди
Дата: 25/06, 15:24