Обгазяването на Тополи със запалени гуми ще се разследва само при следи от умисъл


03/08/2021, 13:57

снимки Булфото

Разследване за големия пожар на камари с гуми край варненското село Тополи ще има само ако пожарникарите на място открият следи от умишлен палеж. Това коментира за „Петел“ говорител на ОД МВР – Варна. На мястото при пристигането на огнеборците не е имало хора и не се знае кой е собственик на гумите.

Преди време в наредба за обществения ред на община Варна, от която е част с. Тополи, е заложена специална глоба за паленето на гуми. Впоследствие обаче тя е била отменена от административния съд, допълниха от пресцентъра на ОД МВР – Варна.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10

Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05

Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар

НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01

“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия