Снимка Полина Паунова, Фейсбук
Журналистката Полина Паунова изрази крайното си вузмущение от днешните кадри с протестиращи, излъчени от комисията за разследване на полицейското насилие и подслушванията на протестиращи:
"Малко неща могат да ме разреват от безсилие и погнуса. Гледката на полицай, който се качва върху тялото на окован с белезници направи точно това. Качва се, бе - за да поседи прав, след като четирима души се редуваха да го ритат. Редуват се: изморява се единият, почва другият (не са и особено издържливи). Как е възможен подобен садизъм?
Тези хора (т.нар. полицаи) бяха наказани със забележка. Забележка." - написа Паунова във Фейсбук.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10