На 79 години Мика Зайкова пуши като комин


26/08/2021, 15:49

Кадър България Он Ер

Вреден навик има 79-годишната Мика Зайкова.

Депутатката от ИТН няма търпение да приключи служебните си ангажименти в пленарната зала, за да излезе извън сградата на НС и да задоволи никотиновия си глад. Макар да е на достолепните 79 години, Зайкова не се е отказала от вредния навик и пуши като комин. За да се наслади напълно на цигарата тя дори захвърли небрежно багажа си върху бетонно блокче на жълтите павета, пише Ретро.

Дори насред адската 40-градусова жега, Мика не се крие на сянка, както препоръчват всички специалисти на хората в нейната възрастова категория, а се бе изложила на канския пек, докато минувачите край нея се криеха с чадъри от изпепеляващите слънчеви лъчи. След като си изпуши цигарата, личният й шофьор дойде да я вземе със сив лек автомобил. 

Зайкова не може да разчита на единствения си син да й помага в ежедневието, тъй като той отдавна е емигрант в САЩ. Там той е адвокат милионер и е женен за известна тв журналистка. Двамата имат дъщеричка, която е голямата радост на баба си Мика. Заради напечената политическа обстановка обаче Зайкова от месеци не е пътувала и се вижда с близките си само през камерата на телефона, пише Ретро. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Товарен кораб е бил ударен от снаряд в Ормузкия проток
Дата: 06/05, 07:08

Цените на петрола тръгнаха надолу след сигнал от Тръмп
Дата: 06/05, 07:00

Калашников: Гответе се за Русия без Путин
Дата: 06/05, 06:51

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 06:50

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 06:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия