Снимка: Булфото, архив
"Целта на "Възраждане" е да управлява самостоятелно". Това заяви в сутрешния блок на БНТ лидерът на партията Костадин Костадинов. Думите му бяха като отговор на въпроса дали ако влезе в новия парламент се вижда в управлението или по-скоро в опозицията, виждайки партиите, които са сега представени в НС.
"Очевидно е, че към настоящия момент този парламент, в този си състав, не може да излъчи правителство", коментира той. Според него най-добре е да се отива към нови избори, както и ще стане, тъй като определено и третият мандат няма да получи подкрепа.
По думите му "много важна в навечерието на тези очертаващи се извънредни избори е заявената вече позиция от страна на кабинета да се въведат нови изключително тежки ограничителни мерки, с които на практика ще се въведе едно разделение на обществото на две - на ваксинирани и на неваксинирани, което представлява тежка форма на дискриминация".
От ПП "Възраждане" на 11 септември организират национален протест, започват и серия от протести, за да не допуснат подобна дискриминация и подобни ограничения.
"Дискриминацията е това, че се налага разделение на ваксинирани и неваксинирани, като ваксинираните ще се ползват с определени, пак непълни права. А неваксинираните няма да се ползват с никакви права", допълни Костадин Костадинов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варна отбеляза Деня на храбростта и празника на Българската армия
Дата: 06/05, 13:22
Учени: Черно море се затопля, предстоят екстремни явления
Дата: 06/05, 13:15
Стефка Костадинова даде пълномощно на Весела Лечева
Дата: 06/05, 13:05
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 13:00