Булфото
Това, което се наблюдава в момента: късото време до следващите избори, означава, че естествен политически проект не може да има. Дали Кирил Петков и Асен Василев знаят това, аз не знам и не съм сигурна. Разбира се, те могат да смятат, че могат да бъдат първопроходци и първите покорители на Космоса, заяви пред БНТ заместник-председателят на Народното събрание Татяна Дончева, предаде OFFnews.bg.
Техническото време не позволява нов проект. Може да позволява усвояване на табела на съществуваща в регистъра политическа партия, но това ще изправи Кирил Петков и Асен Василев пред една аналогия с Васил Божков - Черепа, който също за да направи политически проект, си послужи с една регистрация, което внася елемент на несериозност, коментира Дончева.
Навремето - при НДСВ - въпросът беше технически. Тук въпросът съвсем не е технически. Царят беше готов с едни сериозни листи във всички 31 района. Тук не става дума: излъчили сме 5-10 атрактивни хора, а става дума за 31 избирателни района с 250 души в листите, каза тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 15:20
ДБ: Ще изискваме прозрачност и прецизност при избора на членове на ВСС
Дата: 10/05, 15:01
Спартак (Варна) 1:1 Славия в началото на двубоя
Дата: 10/05, 14:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 14:50
Шофьор спря за да помогне на паднал моторист, но предизвика верижна катастрофа край Благоевград
Дата: 10/05, 14:40