Снимка Инстаграм, Сара Хардинг
Отиде си още един световен талант. Певицата Сара Хардинг, която бе част от попгрупата Girls Aloud, почина на 39 години от рак на гърдата. Трагичната новина бе съобщена от майката на Сара чрез пост в нейния Инстаграм профил, пише actualno.com.
„Искам да благодаря на всички за подкрепата през последната година. Тя означаваше много за Сара, даваше й сила и утехата, че е обичана. Знам, че тя не би искала да бъде запомнена заради борбата й с тази ужасна болест. Тя бе толкова лъчезарна и се надявам да бъде запомнена по този начин“, написа майката на певицата в социалната мрежа.
Сара Хардинг сподели за тежката диагноза през август 2020 г. За борбата с болестта тя разказа и в своята мемоарна книга Hear Me Out, която излезе от печат през март тази година. „Свиря много на китара и в началото помислих, че петното около гърдите ми е причинено от ремъка на инструмента“, пише певицата в книгата си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45
8 май – Световен ден на Червения кръст и Червения полумесец
Дата: 08/05, 00:30
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00