Нанков, ГЕРБ: Виолета Комитова хал хабер си няма от държавно управление


09/09/2021, 14:51

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Снимка и видео Фейсбук/бТВ

Николай Нанков ог ГЕРБ атакува остро министъра на регионалното развитие и благоустройството Виолета Комитова.

МРРБ в момента се управлява от назначената министърка от президента Радев, която явно хал хабер си няма от държавно управление, хал хабер си няма от устройствени процедури и от това как реално се изпълнява един огромен инфраструктурен проект. Да не давам за пример конкретни такива, Петя Аврамова ги каза. Да не се повтарям сега - „Хемус“ северозападния път до Видин, десетки са случаите, каза Нанков.

Страдащи и потърпевши от това ще бъдат българските граждани, не само строителния апарат и стотиците хиляди заети в него. Защото в тази ситуация на здравна, икономическа и очертаваща се финансова криза зарадт цирка и комедийния спектакъл в парламента, потърпевши ще бъдат българските граждани, за съжаление. Стотици хиляди работници в строителния сектор са в перспектива да останат без работа, или 2-3 месеца без заплати, защото министерството се управлява от некомпетентни хора, каза още Николай Нанков.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ДГ "Д-р Петър Берон" във Варна кани на пътуване през времето
Дата: 10/05, 18:36

Кремъл: Очакваме скоро в Москва американските посредници за прекратяване войната в Украйна
Дата: 10/05, 18:251 Коментар

Малджански: Идва световна криза, а ние не произвеждаме нищо, изнасяме само малоумие
Дата: 10/05, 18:19

Десет дни след активизиране на свлачището край Пампорово движението в района остава ограничено
Дата: 10/05, 18:09

Пол Мание спечели и третия етап от Джиро д'Италия
Дата: 10/05, 18:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия