снимка Зорница Трифонова/„Забелязано във Варна“
Самодеен градинар получи комплименти на много варненци заради това, в което е превърнал зелената площ пред блока, в който живее. Мястото е оформено с декоративна украса от камъни, внимателно подкастрени храсти и симпатична ограда. Доброволното благоустройство на мястото е обхванало и трафопост, част от който е боядисана в бяло, зелено и червено.

Варненката Зорница Трифонова публикува снимки от мястото във фейсбук групата „Забелязано във Варна“. Тя уточнява, че цялата грижа за това пространство е на мъж около 40-те. Името му обаче не се споменава.

Участниците в групата поздравяват градинаря, но някои от тях се притесняват, че градинката може да бъде унищожена – или от вандали, или от крадци оборудване за дворове.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефът на КТ „Подкрепа“: Атанас Пеканов направи батаците с ПВУ в частта „Енергетика“
Дата: 07/05, 18:30
Радан Кънев: Има ясен знак, че Радев няма намерение да демонтира модела "Пеевски"
Дата: 07/05, 18:26
„Аз Вярвам и Помагам“ събра 24 000 кг капачки във Варна
Дата: 07/05, 18:21
Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 15 май
Дата: 07/05, 18:19
СЗО: Пет случая на хантавирус, регистрирани на круизен кораб, са потвърдени
Дата: 07/05, 18:05