Социолог: Новата политическа формация има сериозен потенциал


23/09/2021, 09:12

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

"Новата политическа формация има сериозен потенциал, защото без каквато и да било кампания, за момента имат твърдо присъствие в парламента. Този старт в предстоящите избори дава възможност да се развият нови тези, но не чувам нещо ново да казват от две - три седмици насам, трябва да подплатят с конкретни политики своето присъствие", изрази мнение за евентуален бъдещ кабинет Добромир Живков, социолог от "Маркет Линкс". 

"Всичко това е предпоставка за чуваемост на българския избирател. През ноември няма да сме навлезли в най-тежката фаза, по-скоро след декемврийските празници, когато има известна доза оптимизъм в българския народ. Вероятно това ще отвори сетивата на българския избирател за по-леви послания." - допълни Живков. 
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Добри условия за туризъм в планините, но прогнозата е за влошаване на времето
Дата: 10/05, 10:26

Страните, спазващи санкциите на САЩ срещу Иран, ще имат затруднения при преминаването на Ормузкия проток
Дата: 10/05, 10:21

Авария оставя без вода днес абонати във Варна
Дата: 10/05, 10:18

Цончо Ганев: Хората повярваха, че Радев ще реализира политиките на "Възраждане"
Дата: 10/05, 10:14

Проф. Дейвид Шулц: Тръмп търси "нов Орбан" в Европа, за да разбие консенсуса в ЕС
Дата: 10/05, 10:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия