снимка Булфото
Израел започна да пренасочва туристите си от Варна към Грузия, научи Bgtourism.bg. Първият планиран полет към страната ни, след като Израел извади България от „червената зона“, бе планиран за 8 октомври.
Полет 6H713 на авиокомпанията ISRAIR от Тел Авив до Варна все още фигурира в разписанието за пристигащи полети на летището в морската ни столица. Гостите са имали резервации за Златни пясъци, където хотел разчита на туристите, за да запази обекта си отворен и да съхрани повече работни места.
Този полет няма да се състои, съобщиха израелски туроператори, тъй като е отменен. Канселиран ще бъде и следващият полет на 12 октомври.
Причината – България все още не е извадила Държавата Израел от „червената зона“, а това се определя съгласно заповед на здравния министър Стойчо Кацаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ЦИК обяви новите депутати, заемащи местата на избраните в правителството
Дата: 08/05, 16:22
ЕК с указания за риска от затруднения в доставките на самолетно гориво
Дата: 08/05, 16:17
На живо: Първото заседание на правителството на Румен Радев
Дата: 08/05, 16:05
Тир се запали в движение на АМ "Тракия"
Дата: 08/05, 16:04