кадър и видео: Нова тв
Много съм горд, че той води нашата листа в „Люлин”, добави Петков.
Това заяви съпредседателят на „Продължаваме Промяната” в „Събуди се”
Комбинацията между проф. Николай Денков - сега образователен министър в служебния кабинет, и рап певеца Христо Петров, по-известен като Ицо Хазарта, ще направи конкурентен отбор в образованието. Това заяви в ефира на „Събуди се” съпредседателят на „Продължаваме Промяната” Кирил Петков.
„Проф. Денков в момента е определен за топ един процент в света като учен от Станфордския университет. Смятам, че когато се съчетаят един човек като проф. Денков с човек като Христо Петров, който за мен е един лидер в комуникацията, комбинацията между тях ще направи отбор за образованието, който ще бъде конкурентен. И ще даде нова посока и нов тласък на българското образование”, смята той.
„Аз винаги съм харесвал неговото изкуство и смисъла, който той вкарва в своите песни. Понеже в нашата листа има много икономисти и юристи, нямахме достатъчно хора на изкуството, отидох лично да го поканя. Прекарахме много време в разговори и това, което винаги съм очаквал да срещна от Ицо Хазарта като певец, се оказа още по-задълбочен и смислен човек. Говорихме много по темата за образованието, а не толкова за културата.".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж загина след падане от високо в София
Дата: 11/05, 19:58
Строителният бранш: Варна губи инвестиции заради административен блокаж
Дата: 11/05, 19:55
Германският министър на отбраната: Путин може сам да сложи край на войната, ако иска. Думите му може да са поредна измама
Дата: 11/05, 19:531 Коментар
Уикенд: Продават хижа "Петрохан" и къщата на Калушев на морето
Дата: 11/05, 19:49
Варненски експерт: Родното Черноморие остава по-изгодно от Гърция и Турция
Дата: 11/05, 19:49