снимки Булфото
Огромни опашки се образуваха пред центровете за ваксинация в София. Чакането не е само защото желаещите да се имунизират са много, а и защото нацоналната здравно-информационна система се срина, предаде Булфото.

Опашките започнаха още от рано тази сутрин, като повечето хора са решили да се ваксинират, за да не пречи това на работата им. Това разказаха чакащи пред репортери на нациналните телевизии. Сред анкетираните от репортерите няма такива, които да заявят, че работодателите им са ги принудили да си поставят ваксина.

Повечето избират да се имунизират с препарата, от който се поставя само една доза. Надеждата им е, че така по-бързо ще получат зелен сертификат.

_%20683x%201024.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22