Гала стресна екипа си: След ефир останете, ще трябва да поговорим


22/10/2021, 10:03

кадър Нова телевизия 

Гала накара панелистите от предаването си „На кафе“ да изтръпнат. Водещата от Нова телевизия им съобщи, че след ефир трябва да си поговорят. Това предизвика обща нервна реакция и възклицания на разочарование.

Думите на Гала бяха шега, свързана с тема от предаването. Екипът в студиото обсъждаше как трябва да се изглаждат противоречията в една връзка. Мъжете панелисти обясниха, че репликата „Трябва да поговорим“ от страна на половинката най-често не предвещава нещо добро. Кристина Патрашкова пък коментира, че разговорите в една връзка не трябва да са като свикване на конференция. „Понякога тези разговори правят нещата по-зле, вместо да решат проблемите“, заяви журналистката.

Точно в този момент Гала реши да заяви на колегите си, че трябва да поговорят след предаването, само за да се посмее от сърце на реакцията им.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив
Дата: 08/05, 19:16

Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11

Забраниха движението на камиони по черен път над свлачището край Пампорово
Дата: 08/05, 19:03

Спартак пусна в продажба билетите за мача със Славия
Дата: 08/05, 18:56

Ердоган: Турската отбранителна промишленост вдъхва доверие в световен мащаб
Дата: 08/05, 18:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия