снимки: "Петел"
Тежка катастрофа се разигра рано тази сутрин във Варна. Както „Петел” първи съобщи, в инцидента са били включени два леки автомобила и автобус.
Сигнал за ПТП-то е подаден около 6.41 тази сутрин.
52-годишният водач на Фолксвагена е настанен в болница. Той е в кома и с опасност за живота.
Шофьорът на автобуса е в добро състояние, а водачът на другия лек автомобил е прегледан в болница и освободен.
Хора на място се чудеха дълго как се е стигнало до този инцидент, при който Фолксвагена е навлязъл в насрещното движение и се е ударил в стълб, а колата е била смазана до неузнаваемост.

В една от най-популярните варненски групи се появиха коментари, че шофьорът е получил масивен инфаркт и това е причина за инцидента. Няма информация за промяна в неговото състояние.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 11:20
Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10
Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00
Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59