Редактор: Юлия Георгиева
e-mail: [email protected]
снимка Мая Манолова, фейсбук
Браво на министър Рашков, НАП и ДАНС! Най-после държавата да си дойде на мястото! Някой най-после да се осмели да бръкне в гнездото с осите в Пазарджик!
Това коментира днес във фейсбук Мая Манолова.
Ето как коментира темата:
За наследството на ДПС и ГЕРБ и връзките им с кмета, за схемите на източване на публичните пари на общината се разказват легенди. Легенди, легенди, но със сигурност има и уличаващи документи. От 14 години „няма кой да ни накаже“ е девизът на управление на Пазарджик. В сянката му се източиха пари, докара до просешка тояга цял град, дори човек плати с живота си. Дали пък наистина няма кой да ги накаже? Особено на фона на пресконференцията на кмета току-що, на която той оспори правото на държавните органи, включително на НАП и МВР, да го проверяват.
След като му взеха книжката преди два дни, кметът на Пазарджик от днес ще трябва да отговаря и по други закони. И дали е троянският кон на ГЕРБ и ДПС в Пазарджик.
Проверката на МВР, ДАНС и НАП днес се надявам да покаже кой е „на трапезата“ на обществените поръчки, богато платена с парите на хората от Пазарджик. И докога под дебелата политическа сянка на ДПС и ГЕРБ ще се сглобяват мнозинства – и такива като това в Пазарджик, но и цели правителства.
Докога ще се раздава безнаказано на ДПС и ГЕРБ от парите на българските граждани?
Готви се сглобяване на тяхно общо токсично правителство. Готви се връщане на бял кон на Борисов, следван от каляската на ДПС.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
КНСБ призова за свикване на Националния съвет за тристранно сътрудничество
Дата: 08/05, 08:221 Коментар
Икономист: Бюджетното салдо се влошава, може да стане 10%
Дата: 08/05, 08:17
Д-р Мавровски: Работещи по границата за проверки започват със заплати от 700 евро
Дата: 08/05, 08:141 Коментар
Правят промени в движението в страната заради Giro d’Italia
Дата: 08/05, 08:07
Русия забрани на западни медии да отразяват парада в Москва
Дата: 08/05, 07:52