Кадър и видео Нова Тв, vbox7.com
Живущи в село край един от големите български градове нарушиха мерките срещу ковид.
За скандален случай сигнализираха зрители на NOVA. Десетки жители на пловдивското село Марково бяха принудени да се натъпчат в маршрутка, за да стигнат до работните си места в Пловдив.
Абсурдната ситуация се разиграва извън всякакви закони на физиката, при нулева дистанция. Защо в пика на пандемията в Пловдивско са принудени да пътуват така?
„Всички бяхме като риба в бурканче. Автомобилът е предназначен за около 15 души, а ние бяхме значително повече. При такива условия няма шанс да се спазват никакви мерки срещу заразата”, разказват пътници.
„Решението на този проблем трябва да бъде кардинално. В напреднали преговори сме за това линиите до Марково да бъдат удължени”, обясни кметът на Община Родопи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ясни са победителите в турнир по пожароприложен спорт във Варна
Дата: 08/05, 21:01
Доц. Кунчев: БАБХ не могат да се справят с обработката срещу комари
Дата: 08/05, 20:38
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09