Редактор: Виолета Николаева
e-mail: [email protected]
"Вече тези машини не са проблем, тъй като те не успяха да постигнат ефекта, който трябваше. Ако имахме прокуратура, която е достатъчно независима, да се направи разследване, да се установи защо и кой е поръчал тези машини, защо те са се озовали там, какъв би бил техният предмет, ние бихме могли да имаме развръзка съвсем бързо. Само че, в България правораздаването не работи достатъчно ефективно", казаха по БТВ политолозите Стойчо Стойчев и Слави Василев.
"Прокуратурата колкото и да иска да направи разследване, е спъната от служебния министър Бойко Рашков. Той може да саботира абсолютно всяка разследване.
Няма по-стопроцентово участие на българската полиция в новата българска история след 10-ти ноември 1990-та година. Такова участие каквото Рашков прави. В момента тази полиция е под издевателството на този човек.
Гражданите на 14-ти трябва да си направят избора. Управлявали и са ни мутри преди това или не - какво трябва да направим преди това. За кого да гласуваме и по какъв начин българската демокрация да тръгне, защото нашата държава е абсолютно завладяна от мутрите. И човек не бива да поставя под въпрос дали това е така или не.
Правова държава и демократична държава не се градят като се нарушава правото и демокрацията. Нашата крехка демокрация е завладяна и ние трябва да си я извоюваме. Истината трябва да бъде казвана такава каквато е." - обединиха се в мнението си политолозите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина бившият директор на Пловдивския архив
Дата: 11/05, 23:14
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 23:10
Тръмп спира федералните данъци върху горивата
Дата: 11/05, 23:07
Дават ход на делото срещу 21-годишния Михаил, обвинен за смъртта на Йоана
Дата: 11/05, 23:00
Внесоха законопроект за по-строга забрана на китайските автомобили в САЩ
Дата: 11/05, 22:52