Гала: Все ме хулят, че съм стара. Е какво, да си срежа вените ли


11/11/2021, 12:09

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

"Най-много жени не прощават на жени. Съдя по себе си. Аз най-много критика отнасям от жени набори.", каза Гала в предаването си по Нова тв.

"Аз съм почти на годините на Сара Джесика Паркър, но трябва да кажа, че не спират да ме хулят: На кво се правиш, и ти остаря, не се ли виждаш. Ми виждам се, имам огледало и не едно. Естествено, че съм остаряла и не съм каквато съм била на 18. Да си срежа вените ли, да се самоубия?" - попита с насмешка водещата. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Руски военен кореспондент призова руснаците: Запасете се със сол, кибрит, елда и масло
Дата: 22/06, 16:11

Нови 25 чуждестранни шофьори са назначени в столичния автобусен градски транспорт
Дата: 22/06, 16:05

Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Дата: 22/06, 15:58

Двама тийнейджъри пострадаха при инцидент с тротинетка в Ловеч
Дата: 22/06, 15:53

Фон дер Лайен към Стармър: Европейската и украинската сигурност са по-силни благодарение на теб. Благодаря ти, скъпи Кийр
Дата: 22/06, 15:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия