Кадър: Фейсбук, Ginka Hristova
Варненският откривател на футболни таланти Бисер Бъчваров се нуждае от кръвопреливане. Това става ясно от пост в социалните вмрежи, публикуван от Гинка Христова.
Ето какво пише тя:
"Приятели,
Борим се за живота на Бисер Бъчваров, първият варненски треньор по футбол, изкарал стаж в европейския гранд Атлетико (Мадрид). Той е тренирал таланти на Черно море, а през последните 24 години отглежда млади надежди в Общинския детски комплекс във Варна. В момента той се намира в реанимацията на болница “Света Екатерина” в София. Претърпя тежка операция и се нуждае от кръвопреливане. Независимо коя кръвна група. Условието е да сте здрави и да не приемате медикаменти.
Кръводаряванетотрябва да е в София, не може във Варна. Необходимо е да упоменете името Бисер Димитров Бъчваров и болница „Св. Екатерина“ – София.
Признателни сме на всички, които ще се отзоват!"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха прострелян братът на бившия турски външен министър Чавушоглу
Дата: 06/05, 16:16
Конен спорт на Гергьовден във Варна
Дата: 06/05, 16:11
Сергей Игнатов: Въстаниците са първообразът на българската войска
Дата: 06/05, 16:01
Иран: Безопасното преминаване на Ормузкия проток ще е възможно, ако САЩ прекратят заплахите си
Дата: 06/05, 15:53
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 15:50