Редактор: Юлия Георгиева
e-mail: [email protected]
кадър Нова тв
Изненадата на тези избори е, че при такава ниска избирателна активност, новият политически субект ПП излезе силно напред, а основни политически партии се сринаха.
Това коментира в ефира на Нова тв политологът Теодора Йовчева.
За мен най-голямата изненада е ниската избирателна активност, която е следствие на отчаянието на хората, апатията и страха. Изненада ме, че разписка, излязла от машината за избори, служи за хратнителна добавка, коментира на свой ред Иво Танев.
За мен първото място на ПП не е изненада, както и ниската избирателна активност. По-скоро ме изненада това, че партиите, които бяха в последния парламент с едни и същи средства и подходи се опитаха да получат различни резултати. Те ги получиха различни в знак минус. Но всечки до една правиха скучна, вяла кампания, без никакви конкретни послания и всички те очакваха добри резултати - на какво отгоре!?, коментира Максим Бехар.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00
Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55
Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49
Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42
Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35