Редактор: Виолета Николаева
e-mail: [email protected]
Ваня и Теодора ще провеждат дуел, но във въпросната сутрин двете дами се събуждат със сериозни болки в тялото.
Ваня казва, че е с изтръпнала лява ръка. Според Любо това може да е от доенето на кравата, тъй като никога не е доила и е стояла 40-50 минути в определена поза предния ден. Спокойна е за дуела и е свикнала с арената. Смята, че Теди ще отпадне.
Теодора се събужда с болки в цялата дясна страна. Заради нея във фермата влиза лекар. Теди е на инжекции. Състоянието на двете дуелистки не се подобрява. Болките и на двете ги освобождават от затревяването на двора в манастирското стопанство.
Дуелът започва. Задачата не е лесна. Разплитат въже от дървено скеле, след което улавят цел с кука. Победител се оказа Ваня. Страданието за Теди си личи у другите участници. Тя почти спечели. Предстоят им още битки, които ще определят участието на дамите по-нататък в риалитито.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43
ПП: Радев го няма в парламента, очевидно му е неудобно да участва в свалянето на охраната на Пеевски и Борисов
Дата: 07/05, 11:40
Клисурски: Състоянието на държавния бюджет е адекватно на ситуацията, в резерва има 6,8 млрд. евро
Дата: 07/05, 11:33
Днес гледат мярката за неотклонение на литовката, наръгала четирима във Варна
Дата: 07/05, 11:281 Коментар
Васил Велев за "мизерията в България" към Виктор Николаев: Сигурно не ходиш на ресторанти? Вижте уличните котки - те са дебели
Дата: 07/05, 11:242 Коментара