Кадър БТВ, архив
Прогнозата за следващите дни уточни известен синоптик: „Три пъти минахме, че ще има сняг, но го отлагаме. Най-сетне във вторник ще видим такъв“, казва проф. Георги Рачев в ефира на Би Ти Ви. Уточни, че това е нормално и не трябва да очакваме арктически студ.
„Събота и неделя е перфектно време“, допълва той. Но след понеделник ще застуди значително. „Изпращаме ноември месец, абсолютно сух. На връх Мусала не е валяло“, казва проф. Рачев.
Четвъртък и петък предстои леко затопляне, но след това още от сутринта ще има отрицателни температури.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 00:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 00:00
Австралиец е арестуван в Тайланд във връзка с открито тяло на 17-годишно момиче в куфар
Дата: 27/06, 23:58
Коди Гакпо и партньорката му Ноа ван дер Бай обявиха, че са загубили сина си
Дата: 27/06, 23:42
Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Дата: 27/06, 23:291 Коментар