снимка pexels
Под 500 заболели от К19 на 100 000 души население отчитат от РЗИ за Варненска област. Това я вади от тъмночервената зона.
Това е най-ниската стойност на коефициента от 14 октомври. След тази дата заболямостта в областта продължи да расте и 20 дни по-късно бе достигнала нива от 1200 на 100 хил. души.
Към днешна дата, заболяемостта в областта вече е 489, срещу 513 ден по-рано, пише морето.нет.
Заболяемостта в община Варна обаче остава на нива над 500 на 100 хил. население. Очаква се до дни морската столица също да излезе от тъмночервената зона.
Припомняме, спадането на коефициента на нива под 500 ще позволи на големите ученици да се върнат по класните стаи на ротационен принцип.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28