Иван Бакалов: Прокуратурата опитва да прикрие рекета и комисионните по строителството на АМ "Хемус"


13/12/2021, 03:59

Снимка Фейсбук, Иван Бакалов

Журналистът Иван Бакалов написа любопитен коментар по повод арестите на прокуратурата за източването на милиони от строителството на наша магистрала.

"Който не е разбрал, прокуратурата се опитва да прикрие рекета и комисионните по строителството на магистрала "Хемус". Ченгетата са направили това, което гледаме по американските филми - предлагат на прокурора сделка с подсъдимия - той е готов да говори, ако му обещаят по-лека присъда, съответно обвинение.

Прокуратурата надава квичене, че върху нея се оказвал натиск, защото не иска да се разкрива накъде нагоре отиват парите.

Ако някой още не е убеден, че трябва да се смени ВСС и главният прокурор, може би ще почне да загрява за какво става дума.", написа Иван Бакалов в личния си профил във фейсбук.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00

Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55

Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49

Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42

Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия