Продължава делото за смъртта на Милен Цветков


20/12/2021, 07:30

Снимка Булфото, архив

Сагата продължава. Продължава делото срещу Кристиан Николов за катастрофата, при която загина журналистът Милен Цветков. Причината е, че е необходимо време, за да се изяснят обстоятелства и факти по случая, стана известно на последното съдебно заседание. 

Николов отказа да даде обяснения за случилото се, като каза, че ще се възползва от това свое право на по-късен етап, пише bgonair.bg

По делото е известно, че по време на произшествието Кристиан Николов, освен че е шофирал с по-висока скорост от позволеното – 99 км/ч в градски условия, е бил и под влияние на наркотици. 

Приетата химическа експертиза доказа, че 23-годишният шофьор е ударил автомобила на телевизионния водещ под въздействието на 3 вида наркотици.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Времето във Варна в петък: Температури до 18 градуса
Дата: 07/05, 15:21

Дечев: Служебното правителство постигна значителни успехи за много кратко време
Дата: 07/05, 15:07

Корман Исмаилов: Имаме дружества с голяма задлъжнялост и некачествени услуги
Дата: 07/05, 14:56

Бизнесът търси масово работници в туризма и в търговията
Дата: 07/05, 14:501 Коментар

Задържаха непълнолетен с чужди номера и млад моторист без книжка за ден във Варна
Дата: 07/05, 14:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия