От днес властите в Черна гора въвеждат ново изискване за българските граждани, пристигащи на нейна територия


02/01/2022, 10:03

Снимка: Pexels

Българите ще трябва да представят удостоверение за извършена ваксинация или документ за преболедуване на COVID-19 или отрицателен резултат от PCR тест, направен в рамките на 72 часа преди пътуването.

Може да бъде представен и отрицателен резултат от бърз антигенен тест, издаден от оторизирана лаборатория, направен 48 часа преди влизането в Черна гора, предава БНТ.

Кипър обяви, че от 4-и януари при влизане в страната всички граждани, включително ваксинираните и преболедувалите коронавирус, ще трябва да представят резултат от PCR тест, направен до 48 часа преди пристигането им на острова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Над 630 ракети срещу градушките са изстреляни за денонощие
Дата: 12/05, 11:46

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 11:40

Путин отиде с кола до хотел в Москва, за да вземе своя учителка на вечеря
Дата: 12/05, 11:37

Аварии оставиха много хора без вода във Варна
Дата: 12/05, 11:37

Община Варна обяви конкурс за началник на отдел „Образование“
Дата: 12/05, 11:32

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия