Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Снимка Фейсбук, Нова Тв
Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов обяви, че следващата сряда в Народното събрание ще протестират десетки хиляди български граждани, тъй като управляващите не са изпълнили желанието им за отмяна на зеления сертификат.
"Следващата седмица в сряда, следващата сряда, тук ще има протест, на който ще дойдат и ще присъстват десетки хиляди български граждани. Те ще бъдат тук заради това, че българските управляващи не желаят да изслушат мнението на своя господар - българския народ. Тези гневни хора ще се насочат гнева си към нас, а когато хората излязат на улицата, не могат да бъдат върнати. Ние се обръщаме към здравия разум на българските управляващи, апелираме за политически диалог, настояваме във времето, което остава до следващата седмица, да се даде ясен знак, че проблемите в България ще бъдат решавани от политическите институции, а няма да бъдат създавани от тях, за да не се налага хората да излизат на улицата и сами да търсят правото си като върховен суверен", каза Костадин Костадинов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Без промяна или с минимално увеличение на цените на агнешкото посрещаме Гергьовден
Дата: 03/05, 11:58
Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 03/05, 11:47
Диана Русинова: Асфалт на „дунавски вълни“, с дебелина 2–3 см и с вече прорасла трева ще е част от трасе за Giro d'Italia
Дата: 03/05, 11:45
Българин е осъден в Солун за незаконна продажба на куче
Дата: 03/05, 11:35
Задържаха близо 2,3 тона контрабандни препарати за растителна защита
Дата: 03/05, 11:32