Бащата на Кирил Петков: Притеснявам се утре кой ще води протеста


11/01/2022, 14:12

Снимка: фейсбук, Петко Петков

Бащата на премиера Кирил Петков - Петко, се включи в "словесната престрелка" относно споровете за зеления сертификат и намеренията на "Възраждане" да организират протест пред парламента утре.

"Притеснявам се утре кой ще води протеста", написа във Фейсбук профила си Петко Петков.

Както е известно, ПП "Възраждане" организира протест на 12 януари срещу ограничителните ковид-мерки, пише "Евроком". Той ще се проведе на 12 януари от 12 часа пред Народното събрание. Лидерът на партията  Костадин Костадинов призова: "Ако искаме да се преборим с т.нар. зелен сертификат, ако искаме да се преборим с всички тези ограничения, с всички тези дискриминационни мерки, ние трябва да го направим заедно. Точно поради тази причина, Възраждане като най-голямата политическа сила в този сектор на здравия разум и за съжаление, може аби единствената, организира национален протест на 12 януари". Все още обаче не е ясно дали Костадинов ще бъде карантиниран заради участието си във вчерашния КСНС, след който председателя на парламента Никола Минчев даде положителен тест за Ковид.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40

България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35

Екип на пожарната във Вълчи дол спаси над 20 животни от горяща постройка
Дата: 08/05, 17:19

Жена от Пловдив намери и върна загубен портфейл с над 1000 евро
Дата: 08/05, 17:13

Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия