кадър: Бтв
Те трябва да са имали по-сериозна криминална дейност преди от тази, която е известна. Не се става престъпник от вчера за днес, коментира Тодоров.
Задържаните двама мъже за бруталното убийството на аптекарката от Русе Еранухи Пехливанян вероятно още първоначално са решили да я убият, е коментарът на криминалния психолог Тодор Тодоров по повод версията, че те са решили да я ликвидират в хода на грабежа на пари, след като тя видяла лицата им.
По Би Ти Ви Тодоров каза още, че преди престъплението двамата мъже вероятно не толкова са следили жертвата си, колкото са събирали информация за нея.
По повод твърденията на задържания Гарабед Варинян, че съжалява, че е нямал физическа възможност да спре това злодеяние, тъй като другият задържан - Михаил Михов го заплашил с пистолет, Тодор Тодоров каза: След такива престъпления цирковете, които се случват в съдебната зала могат да се опишат в роман.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Крал Чарлз Трети: "Нашият свят изглежда се върти все по-бързо"
Дата: 25/12, 22:40
Община Пазарджик обяви частично бедствено положение
Дата: 25/12, 22:30
Бащата на Сияна: "Държавата разбира се нехае и мълчаливо отказва да помогне"
Дата: 25/12, 22:20
Празнична трапеза без натиск върху бюджета: По-евтин свински врат и пуйка на цени от 2024 г. в Lidl
Дата: 25/12, 22:20
В Швеция застреляха мъж след полицейска акция
Дата: 25/12, 22:10