Снимка "Петел"
Треньорът на "соколите" ги похвали за играта в последния им спаринг на турска земя.
Наставникът на Спартак (Варна) Васил Петров сподели впечатленията си след поражението с 0:1 от Раднички (Ниш). Ето какво каза той за Sportal.bg:
"Много силен мач срещу силен съперник. Получиха се хубави неща, играхме хубав футбол. Пак имахме доста пропуски. Футболът е игра на голове. Особено след вчерашния ден, когато имахме две нелеки занимания. Много хубави и положителни неща се видяха,. Хубавото е, че през второто полувреме футболистите влязоха с желание. Бабалиев е силен футболист и се видя ефектът след влизането му".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нетаняху: Не съм искал одобрение от Тръмп за ударите по Иран
Дата: 24/06, 22:00
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 22:00
Мерц: Украйна остава силна и европейската подкрепа също
Дата: 24/06, 21:51
Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Дата: 24/06, 21:47
С подкрепата на САЩ: Ливан и Израел обсъждат отстъпването на територии
Дата: 24/06, 21:43