Редактор: Юлия Георгиева
e-mail: [email protected]
кадър бТВ
Само ако махнем корупцията от българската система, целия потенциал на българската икономика ще се отключи. Тя е единственото, което ни спира - корупцията.
Това коментира в ефира на бТВ премиерът Кирил Петков.
Така че, ако успеем това да го направим, ще видите колко бързо ще тръгнем по пътя на растежа., допълни той.
В момента дори правим списък на българи в чужбина, които имат умения и знания за антикорупция, за МВР, за различните служби. Искаме да ги привлечем, за да се справим. Просто, за да се справим с тези проблеми, хората трябва да нямат никаква свързаност помежду си. Затова нямам никакво доверие на Иван Гешев, защото той има връзки с останалите хора, ходил е на бар с тях. Т.е. шансът той да се събуди една сутрин и да тръгне да изчиства системата - е нулев. Нека започнем да работим на чисто, посочи той.
Съветвам го и в момента от екрана - просто най-доброто за всички българи е Иван Гешев да си подаде оставката. Няма как да стане по друг начин. Така ще имаме възможността да спестим време и да направим избор между няколко човека. Ще гледаме най-квалифицираните хора да поканим, те да се състезават и така да го изберем новия главен прокурор, посочи той.
Този човек освен, че трябва да има морал, но и смелост, допълни той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Прогноза: Бури и градушки застигат страната ни до дни
Дата: 09/05, 23:42
Путин е готов да се срещне със Зеленски и в трета страна, но при определено условие
Дата: 09/05, 23:351 Коментар
Битката за трофея от Висшата лига се завърза като по филмов сценарий
Дата: 09/05, 23:28
Григор Димитров тренира с баща си във Франция
Дата: 09/05, 23:21
Търговци: След 10-ина дни ще излязат българските череши. Хубавите ще са между 7-8 евро за килограм
Дата: 09/05, 23:14