Депутат от БСП критикува Никола Минчев за незачитане паметта на Левски


18/02/2022, 09:49

кадри Булфото, Народно събрание

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

Депутатът от БСП Борислав Гуцанов отправи упрек към председателя на Народното събрание Никола Минчев във връзка с годишнината от героичната смърт на Васил Левски. „Много е хубаво, че имаше декларации за Апостола на свободата от парламентарните групи, но ваше задължение беше, господин председател, да има  обща декларация на Народното събрание”, заяви той.

Според Гуцанов честването на паметта на Левски е повод целият парламент да покаже единство. Депутатът от Варна беше категоричен, че пропускът на ръководството да подготви обща декларация в памет на Апостола, е много сериозен. Председателят Никола Минчев не отговори на забележката, а Народното събрание продължи работата си с още декларации и с парламентарен контрол.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 03:20

Рожден ден празнува легендарният щангист Александър Върбанов
Дата: 09/05, 03:00

"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар

Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30

9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия