"снимка: Булфото
Със сигурност е неприятен един такъв сблъсък. Не знам, хората от ВАР-МАР да гледат, защото това е сериозно и повлия на нашия отбор. Георги Петков сега е в стабилно състояние". Това заяви след мача с ЦСКА помощник-треньорът на Славия Мартин Кушев. Както е известно, опитният вратар си глътна езика след сблъсък с противников футболист и бе откаран в болница.
"Стояхме доста добре на терена, целият отбор се раздаваше, искахме много тази победа. Загубихме концентрация в 3 корнера и оттам паднаха 3 гола, мисля, че на моменти стояхме даже по-добре на терена. Това е футболът обаче.
Ние сме доволни от себераздаването и желанието, но единствено липсата на концентрация при тези корнери ни донесе загубата. Мисля, че всички видяха че Бакеро има качества, ще му трябва може би време да се адаптира и свикне.
Не е приятно да загубиш така, когато си играл добре, но най-неприятно е, че ни вкараха 3 гола от корнери", заяви Кушев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп за войната в Иран: Ще приключи бързо, ако не - ще има удари на по-високо ниво
Дата: 07/05, 19:43
Мъж застреля две жени в Австрия и се самоуби
Дата: 07/05, 19:27
Джип премаза двама, докато са чакали пред банкомат в София
Дата: 07/05, 19:25
Нетаняху: За враговете на Израел няма имунитет
Дата: 07/05, 19:16
Политолог за министрите на Радев: "Има такъв народ" влиза в управлението през задния вход
Дата: 07/05, 19:04