Нинова: Правителството няма да падне, това ще е безотговорно


28/02/2022, 18:02

Редактор: Юлия Георгиева 

e-mail: [email protected]

кадър бТВ

В моммента първата ни задача е да помогнем на бежанците и страдащите хора от Украйна. Втората е да подпомогнем българската икономика със сигурност, да дадем на нашите граждани сигурност. 

Това коментира в ефира на бТВ Корнелия Нинова. 

Днес сме провели срещи с българските производители на храни и големите хранителни вериги. искама да успокоя всички - направили сме преглед на резеррвите и имаме резерв за следващите две години. Няма опасност за хляба. Имаме стоки. Дсладовете с а пълни и хорат атрябва да са спокойни. Правителството си върши работата, за да може хората д аса спокойни, посочи той.

Никакво оръжие не е изнесено от България за Украйна, увери министърът на икономиката.

Украйна също не е искала от нас да й даваме каквото и да е оръжие. Това и не трябва да го правим, това е констатацията ми, посочи тя. 

Дали ще се стигне до разрив в коалицията - това е големият въпрос за България во момента. Да, имаме различия, но нашите партньоли уважават мнението, което отстрояваме. В този момент да падне правителството, е безкрайн обезотговорно спрямо България, посочи тя. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10

Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00

Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50

Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия