Бени е само на 6 години и се нуждае от помощ


08/03/2022, 13:25

снимка личен архив

6-годишният Бени се бори с невробластом, с разсейки в стомаха и тумор в черния дроб.

Нуждае се спешно от животоспасяващи изследвания и трета поредна операция. На последния скенер се установи, че Бени, има нова лезия, около далака голяма колкото една шепа, пише актуално.ком.

Към днешна дата се препоръчва операция за премахване на далака и лезия. За да стартират трябва да се направи преглед, true-cut биопсия + патология, кръвни изследвания и MR, които са на стойност 3500 евро. Тази сума не включва пътни, престой и разходи извън приложената оферта. А след тези изследвания ще се получи и оферта за самата спасяваща операция.

Първата операция се е състояла на 24.04.2020 година. Преминал е 8 химиотерапии. Имало е разногласие на лекарско мнение дали да се състои операция заради неясни кистозни образования. След направени допълнителни консултации и изследвания, както и петскенер се установило, че кистозните образувания са невробласти (злокачествени туморни образувания). Операцията е преминала успешно в Турция. Следва втората операцията, м. март 2021 г. на която хистологията показва, че туморът е неактивен! За тази операция чрез Двете лепти бяха събрани и дарени близо 5 000 лв. Сега Бени отново се нуждае от нашата помощ, за да преодолее и това препятствие.

Повече инфо как да помогнете - тук

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бизнесът търси масово работници в туризма и в търговията
Дата: 07/05, 14:50

Задържаха непълнолетен с чужди номера и млад моторист без книжка за ден във Варна
Дата: 07/05, 14:42

Безплатни грипни ваксини за децата от есента
Дата: 07/05, 14:33

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 14:30

На 14 май са възможни затруднения при купуването на маршрутни карти
Дата: 07/05, 14:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия