кадър: БНТ
По думите му сме станали свидетели на "среднощни акции, които са телевизионно правосъдие, известно като румънски модел".
Д-р Петър Москов, лидер на партия "КОД", коментира в "Денят започва с Георги Любенов" ареста на знакови фигури от ГЕРБ, сред които и бившият министър-председател Бойко Борисов.
"Съгласен съм, че ГЕРБ трябва да носят отговорност, но за погрешните политики, които са ни довели до дереджето, до което сме, защото голяма част от кризите, в които живеем сега, са заложени в политики, които ГЕРБ изпълняваше в годините. Ако имаш достатъчно доказателства за това, че председател на най-голямата и опозиционна партия в България е извършил закононарушение и трябва да носи отговорност - това не се прави така. Прави се аргументирано, убедително пред обществото и по цивилизован начин", заяви д-р Москов.
По думите му бяхме свидетели на "среднощни акции, които са телевизионно правосъдие, известно като румънски модел".
"Това, което се направи, не е справедливост, това е съзнателно търсено публично унижение и това че от името на ГЕРБ се правеха подобни свинщини, сега не трябва да одобряваме, че някой прави същото срещу тях", подчерта лидерът на "КОД".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00
Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55
Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49
Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42
Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35