Снимка: Булфото
Григор Димитров регистрира сериозен прогрес в световната ранглиста. Най-добрият български тенисист вече е 25-и, което е с 10 места по-високо от предишната.
30-годишният Димитров през миналата седмица достигна до четвъртфиналите на турнира от сериите "Мастърс" в Индиън Уелс.
Втората ракета на страната Димитър Кузманов пък напредна с две позиция и е 191-и с 307 точки.
Сърбинът Новак Джокович се завърна на върха с 8465 точки. Той изпревари с 20 точки руснака Даниил Медведев, който се задържа три седмици като номер 1. Испанецът Рафаел Надал, който през януари спечели откритото първенство на Австралия, прогресира до третото място със 7715 точки, след като достигна финала в Индиън Уелс.
Тейлър Фриц (САЩ), който спечели трофея в Индиън Уелс за първата си "Мастърс" титла, се изкачи до рекордното в кариерата си осмо място с 3875 точки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар
Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45