кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Всичко зависи от политиците, разцветът на организираната прастъпност е резултат от политимческия ни естаблишмънт. Всички използват системата за сигурност, това заяви по Тихомир Стойчев, бивш директор на ЦСБОП.
За Бойко Борисов е пълно с информация в касите на службите, но никой не си направи труда да я систематизира, за да се види къде има престъпление, къде не, коментира той. Голяма част от хората в изпълнителната власт са случайни, допълни Стойчев и даде пример с шефа на Съвета за сигурност. Това е някой си Петър Петров, който бил личен избор на премиера, обясни бившият шеф на борбата с организираната престъпност.
Тихомир Стойчев каза също, че ако не се използва правилно потенциала на системата ни за сигурност може да се стигне не само до провала на едно правителство, а и на целия политически модел, като възможен резултат и преминаването ни от парламентарна към президентска република. Корупцията не е само инструмент за забогатяване на политиците, тя е инструмент и на шпионажа, заяви той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30
Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00
Доц. Йосиф Аврамов: Има много скъпи монети, откривани по нашите земи
Дата: 10/05, 23:50